Адвокати

Приватна юридична фірма "Фенікс", advocat-lviv-ua.webnode.com.ua

79012 Україна м.Львів, вул.А.А.Сахарова,7


(032)244-33-10; +38067-542-02-02
irentsutsup@gmail.com

Послуги

В нашій адвокатській конторі працюють компетентні та досвідчені юристи, що надають повний спектр юридичних послуг в першу чергу юридичним особам. Невід'ємною частиною юридичних послуг є правовий супровід стосовно питань цивільного, трудового та кримінального права.


Спеціалізація

Адвокатська контора надає юридичні послуги під час укладання договорів та забезпечення їхнього виконання, під час захисту інтересів клієнта в судовому діловодстві будь-якого виду: загального, арбітражного чи конституційного. В залежності від обставин справи, адвокатська контора репрезентує клієнта під час переговорів з належними державними органами та установами або іншими суб'єктами, що мають принципове значення для конкретної справи.

Юридичні послуги

Кваліфіковані фахівці контори мають у своєму розпорядженні достатньо широкий та компетентний адміністративний персонал, що володіє всіма видами технічного обладнання для безпроблемного перебігу адвокатської діяльності. Під час надання юридичних послуг, наші адвокати мають можливість користуватися великим бібліотечним та архівним фондом контори, який регулярно доповнюється новими виданнями вітчизняної та закордонної спеціальної літератури.